Tonia - drzwi, meble, zabudowy, kuchnie - logo
Kilka słów o nas...


Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości drzwi wewnętrznych oraz zabudową wnękową. Realizujemy zamówienia od klientów indywidualnych i od firm w zakresie produkcji, zakupu, transportu i montażu. Zapewniamy informację, poradę przez telefon oraz za pomocą e-maila. Konsultacje, doradztwo i kosztorysy są u nas całkowicie bezpłatne.

Tonia działa na rynku od ponad 15 lat, co daje nam bezcenne doświadczenie i szeroką więdzę na temat branży. Jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych Klientów a priorytetem zawsze pozostaje dla nas ich 100-procentowa satysfakcja.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, bowiem zdajemy sobie sprawę, że w naszej branży kwestie gustów, upodobań i oczekiwań są często bardzo zróżnicowane. Jesteśmy w stanie elastycznie dopasować się do potrzeb Odbiorców w zakresie kolorystyki, wymiaru czy wzoru.

Stworzymy produkt, który odda Twoją osobowość a wnętrzu nada niepowtarzalny klimat.

Dostosujemy się również do Twoich możliwości finansowych - możesz wybrać rodzaj surowca, listew wykończeniowych, zawiasów i zamka do swoich drzwi. Innymi słowy - stwórz takie drzwi, o jakich marzyłeś!

Współpracujemy z uznanymi w Polsce markami: Ronkowski, Eclisse, Porta, Domel oraz Perfekta. Stanowi to gwarancję, że nasze produkty cechuje najwyższa jakość wykonania.

Tworzymy dla Ciebie, a miarą naszego sukcesu jest Twoja satysfakcja.


Poznaj nasz asortyment >>